top of page

Reference od klientek

PXL_20230819_171107014.PORTRAIT.jpg

Wou ! 

cesta požehnání mamince // předporodní rituál // párty // mother’s blessing // posezení se ženami // já nevím….. nechť každý pod zvoleným názvem najde co potřebuje. Zkrátka je to oslava životodárné síly všech maminek. Byla to čistá radost a uctění života. Každá těhotná žena si zaslouží podobný “rituál”, který potvrdí její přechod přes těhotenství a porod a do mateřství, bez ohledu na to kolik dětí už třeba má. Obzvlášť v dnešní době !!!!! ❤️ 

Mé kamarádky jsou velmi různorodé, nevěřící, ezo, křesťanky, buddhistky, jogínky, pragmatické inženýrky, tím jsem jen chtěla říct, že abyste se mohli zúčastnit rituálu, nemusíte ve skutečnosti přijímat myšlenky žádné jednotlivé tradice nebo věřit v božské síly, brala bych to jako způsob, jak se připojit k životní síle. Těžko najdete někoho jiného než je Anetka, která se na 101% vcítí do vašich řekněme potřeb - představ (pokud vůbec nějaké máte, já Anet dala poměrně volnou ruku), nenuceně a smooth vše přípraví, vše zorganizuje a vy budete s vděkem vzpomínat na tento předporodní čas strávený se (svými ❤️) ŽENAMI. 

(Mimochodem příjemná cesta, která vás zase propojí trochu jinak). Anetko, ještě jednou díky.

Eliška (předporodní rituál)

Helča

"Předporodní rituál s Anet byl pro mě prvním rituálem v životě a ukázal mi, že rituály mají v životě žen (i mužů) své místo, jen jsme na ně nějak v běhu civilizace často už zapomněli. Rituál krásně plynul v jemném, laskavém a ženském duchu a moc se mi to líbilo. Bylo to krásné předporodní naladění se na miminko a mateřství. Anet je žena se srdcem na správném místě, její práci mohu jen doporučit."

Týnka

"V srpnu 2023 jsem se zúčastnila předporodního rituálu milované kamarádky pod vedením zkušené ceremonialistky Anet. Moc jsem si to užila i se svou roční dcerou, která byla součástí ženského kruhu. Anet měla rituál moc hezky připravený a zároveň byl prostor pro přirozené plynutí. Vše se točilo kolem mé kamarádky, která byla opečovávaná. Anet byla i při ruce, když vyplulo něco, co potřebovalo vyřešit, čehož si osobně moc vážím a považuji za nezbytnou zodpovědnost. Moc děkuji a přeji všem těhotným ženám tento ojedinělý hluboký zážitek."

Staňka

"Je skvělé, že konečně jsou takové ženy jako Anet, které s pokorou a láskou dokáží sjednotit energii a vibrace ženského kruhu na podporu maminky pro její novou životní  etapu. Myslím si, že tato podpora skutečně dává mamince pocit klidu a bezpečí. Bylo to pro mne velké pohlazení po duši a není den, aby mi vzpomínka na ten společný čas nevykouzlila úsměv na rtech. Velký dík, že jsem mohla být součástí ❤❤❤"

Hanka

"Měla jsem to štěstí Anetku potkat na předporodním rituálu pro moji kamarádku. Setkání měla krásně připravené, informace před setkáním, samotné setkání, kdy vyzdobila prostředí, vedla rituál a připravila opečovávání budoucí maminky. Opečovávala empaticky budoucí maminku i všechny přítomné a to před setkáním, během něho i po něm. Nadchla mě myšlenka povzbuzování a opečovávání budoucí maminky v kruhu žen. Ze setkání jsem odcházela nabitá energií a inspirací. Moc díky za zážitek."

Renča

"Předporodního rituálu jsem se zúčastnila poprvé, tak jsem nevěděla co očekávat. Anetka vše vysvětlila dostatečně předem, hlavně nám dala představu jak rituál probíhá a co očekávat. Anetka byla výborným průvodcem celého rituálu, odpověděla na jakoukoliv otázku a hlavně vytvořila atmosféru, kde jsme se všechny cítily dobře a bezpečně sdílet informace a pocity. Rituál nebyl jen pro těhotnou ženu, ale pro všechny ženy, které se zúčastnily. Byla to zkušenost,  při které jsem pochopila i kus sama sebe. I po rituálu, Anetka s námi zůstala v kontaktu a dala nam různé tipy. Má to výborně zvládnuté, je velmi trpělivá a profesionální."

Monča

“Moc děkuji Anet za nádherné překvapení v podobě předporodního rituálu. Bylo to velmi jemné, intimní a zároveň tak léčivé. Během těhotenství jsem měla neshody s mužem a po rituálu se mi spousta věcí tak vyjasnila a uvolnila, že jsem se sama začala cítit velmi dobře po psychické stránce a to mělo pozitivní vliv na náš vztah s mužem. Moc ráda na rituál vzpomínám. S Anet jsem byla na rituálu i pro naši společnou kamarádku a dokáže se velmi rychle vcítit do ženy a ví co si může dovolit a jak daleko zajít, aby to bylo příjemné pro nastávající maminku. Anet vřele doporučuji.”
bottom of page