top of page

Služby

Kompletní předporodní příprava s hypnoporodem

Dvoudenní kurz Kompletní předporodní příprava s Hypnoporodem Jemné Zrození je určený párům i jednotlivcům. Součástí kurzu jsou hypnoporodní techniky, které vám pomocí relaxací, vizualizací, afirmací a dýchacích technik pomůžou při porodu setrvat v klidu a uvolnění. Tento kurz je kombinací filosofie a praktických technik, díky čemuž žena i její doprovod dokáží k porodu přistupovat beze strachu a s vědomostmi.

Ženské kruhy

Setkání žen se ženami. Sesterství. Podpora. V tomto bezpečném prostoru můžeme společně sdílet, učit se jedna od druhé, tvořit, být samy sebou. Různá setkání na různá témata a dle jednotlivých fází kola roku. Pojďme si vzít zpět to co bylo pro nás vždy přirozené a znovu se setkávat se ženami, čelit svým stínům a objevit své přednosti. 

Předporodní rituál

Předporodní rituál je oslavou ženy, která se stává matkou. Je tvořený na míru dané ženě. Narozdíl od známé "baby shower" je v centru dění ona, ne nenarozené miminko. Jde o opečovávací, podporující ceremonii pro ni a její nejbližší ženy. Je oslavou života, mateřství, plodnosti. Jde o přechodový rituál, který ji dodá sílu a sebejistotu k porodu.

Přechodové rituály

Přechodové rituály doprovází ženu v důležitých životních etapách, pomáhají jí si zvědomit změnu, ke které u ní dochází a uctít období, které má za sebou nebo ji čeká. Vždy kdy končí něco starého, tak se něco nového rodí. Rituál je oslavou této změny. Možnost soukromého rituálu nebo ve vypsané termíny i rituálu v kruhu ostatních žen.

Rebozo opečování

Rebozo opečování/masáž je velmi jemná technika mexickými rebozo šátky, která napomáhá k uvolnění, stimuluje krevní oběh, tonizuje svaly, vazy a fascie v celém těle. Vhodná pro těhotné od 2.trimestru i ženy, které nemají rádi dotek od cizí osoby a zároveň by si přály opečovat. V tradičních kulturách rebozo doprovází ženu po celý život ve všech životních fázích.   

EFT terapie

EFT je zkratka z anglického "emotional freedom techniques" - techniky emoční svobody. Jedná se o poklepovou akupresuru, která stimuluje merediány v těle a napomáhá k čištění energetických bloků. Stimuluje jemnohmotné energie v lidském těle. Dá se použít na jakýkoliv emoční, fyzický a psychický problém. Řadí se k velice efektivním a úspěšným terapiím u nás i ve světě. 

IMG_13.jpg
bottom of page